ČEBELICE IN SOVICE – TELOVADNI DOPOLDAN

V sredo, 26.5.2022 sva skupini iz Loke, Čebelice in Sovice, imeli zanimiv telovadni dopoldan. Dijaki črnomaljske gimnazije, katerih predstavnik Vito Stegne, so nas povabili v svojo telovadnico in nam pripravili pester gibalni program. Skupini sta se izmenjevali na plezalni steni in zanimivem poligonu ob asistenci skupine dijakov in pod vodstvom profesorja športne vzgoje Miha Movrina. Dogodek je bil organiziran v okviru Tedna prostovoljstva.

Zaključili smo ob plesni glasbi v družbi dijakinj in se razšli vsi ponosni, kaj vse smo zmogli v veliki telovadnici in z željo, da še kdaj ponovimo.

Hvala vsem vključenim v to akcijo!

Čebelice in Sovice z vzgojiteljicami iz Loke   

            

                                                                                                                                                             

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost