VILKO ZASIJE NA POTEPU

V petek, 27.5.2022, smo si starejše skupine Vrtca Črnomelj v telovadnici ogledale predstavo »Vilko zasije na potepu« v izvedbi Zavoda Varna pot, ki je bila s strani Zavarovalnice Generali darilo našemu vrtcu.

Na zabaven način smo spoznali ulično svetilko, pomagali kresnički Vilku kako pravilno ravnati v prometu in našteli vse odsevne predmete. V predstavi je tako otroke kot tudi strokovne delavce najbolj prevzela enostavna, a zavidanja vredna scena in  pesmi v »rap« izvedbi, ki so nas skozi domiselne rime spodbudile k varnemu vedenju v prometu.

Upamo, da bo takšnih predstav v našem vrtcu še veliko, število nesreč v prometu pa nično.

                                                  Čebelice, Sovice, Delfinčki, Medvedki, Srnice, Lisičke, Muce in Pingvinčki

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost