DRUŽENJE Z BIVŠIMI ZAPOSLENIMI

December smo začeli toplo. Zapihal je veter topline. Ogrela so se nam lička, a kar je najpomembnejše, ogrela so se srca. Vstopili smo v mesec, ki naj bo topel ne glede na vreme. Topel v odnosih, topel v pogledih, topel v tesnih objemih in topel v nameri, da drug drugemu želimo le naj, najboljše. 

V petek, 15. 12. 2023, je bilo v enoti Loka tradicionalno srečanje upokojencev Vrtca Otona Župančiča Črnomelj.

Ravnateljica Stanka Kure je prisrčno pozdravila vse prisotne, ki so se odzvali prijaznemu vabilu na tradicionalno prednovoletno srečanje.

Vzgojiteljice in otroci iz skupin Konjički in Muce so pripravili kratek kulturni program. Po končanem kulturnem programu smo se družili ob okusni hrani, ki so jo pripravile pridne roke naših kuharic in kuharja.

Zahvaljujemo se upokojencem za številčno udeležbo in vsem nastopajočim otrokom, njihovim mentoricam  ter ostalim zaposlenim, ki so pomagali pri pripravi prijetnega srečanja.  

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost