Gosenice iz Loke sodelujemo pri dobrodelnem projektu

Otroci Vrtca Otona Župančiča Črnomelj (skupina Gosenice, 4-5 let), smo se odzvali srčnemu povabilu Društva otroke z redkimi boleznimi Viljem Julijan, da ob priložnosti Svetovnega dneva redkih bolezni, ki je bil 29.2. 2020, napišemo in narišemo srčno sporočilo podpore, razumevanja in sočutja otrokom z redkimi boleznimi in njihovim družinam. Projekt “Srčna pisma za male borce”  je človekoljuben in dobrodelen projekt, ki ga izvaja to društvo. Namen projekta je širjenje ozaveščenosti o redkih boleznih in podpori malim borcem, hkrati pa spodbujanje sprejemanja drugačnosti in empatije.
Otroci so narisali risbico za otroka, ki so si ga izbrali, skupaj smo napisali spodbudno sporočilo. Vsa pisma smo že poslali na naslov društva.
S srčnimi pozdravi in veliko ljubezni,
otroci skupine Gosenice (enota Loka -novi del) z Barbaro in Janijem

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost