Kako pa praznujete vi?

V skupini Srnice smo imeli v mesecu decembru možnost spoznati, se seznaniti z različnimi prazniki, tradicijami.Raziskovali smo,  kako praznujemo mi in kako praznujejo drugod.

K sodelovanju smo povabili Muamerjevo mamico, ki nam je opisala praznovanje pri njih doma.
Nato pa še Tilijino mamico, ki je pripravila delavnico za otroke. Iz testa smo izdelali ptičko, knjigo, grozd, …ter spoznali pomen simbolov, ki krasijo pogačo. Nato pa je gospa Bojana še vsakega otroka obdarila s kosom torte iz papirja, v kateri je bilo skrito presenečenje.
Spoznali smo, da gresta praznovanje in vera z roko v roki in je vsem ljudem tega sveta in tudi naši skupini skupno, da si želimo ljubezni, miru in praznovanja v krogu družine, otroci pa so vedno deležni pozornosti in obdarovanja ne glede na to, kateri dobri mož se skriva za vrati.
Hvala obema in veselo praznovanje vam želimo.
SRNICE, Darja in Urška

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost