NAMERA O VKLJUČITVI OTROKA s 25. 5. 2020

Spoštovani starši,

vsi, ki imate otroke vključene v vrtec  z 18. 5. 2020, NE ODDAJTE ŠE ENKRAT IZJAVE STARŠEV PRED VSTOPOM V VRTEC, ampak ta velja do  31. 5. 2020.

Starši, kateri otrok je vmes odsoten iz vrtca (manjka dan, dva…), morajo le-ti pri ponovnem sprejemu ponovno podpisati Izjavo staršev pred vstopom otroka v vrtec in jo oddati strokovni delavki skupaj z otrokom.

 

Vsi ostali otroci, ki so ostali v tem tednu doma ter potrebujejo varstvo  s ponedeljkom, 25. 5. 2020, vas prosimo, da nam izpolnite obrazec  IZVAJA STARŠA PRED VSTOPOM V VRTEC do petka, 22. 5. 2020 do 8. ure. Obrazec dobite na oglasni deski v Enoti Loka ali med obrazci na spletni strani. Obrazec nam lahko poslikate, poskenirate in pošljete na e-naslov info@vrtec-crnomelj.si.

Otroci, ki bodo vpisani z drugim tednom, bodo razporejeni v NOVE SKUPINE in ne bodo v svojih matičnih skupinah. V oddelku bodo z novimi strokovnimi delavkami. Zato vas prosimo, če imate možnost varstva, da otroke pustite doma, da jih dodatno ne izpostavljamo stresu.

Glede oblikovanja skupin  s 1. 6. 2020, vas bomo obvestili, ko dobimo nadaljnja navodila s strani ministrstva in NIJZ.

Izjava staršev pred vstopom v vrtec (wordov dokument)

IZJAVA STARŠEV PRED VSTOPOM V VRTEC (pdf.)

 

Ostanite zdravi.

Prijazen pozdrav,

Uprava vrtca

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost