NOVEMU VRTCU NAPROTI

Življenje v vrtcu se nikoli ne ustavi. Obračamo nov list v naši slikanici. Uresničila se nam je dolgoletna želja, dobili smo nov, lep, prostoren in sodoben vrtec, enoto Loka. Polni optimizma in energije začenjamo otroško igrivost v novem vrtcu. V enoti Loka je vse nared za vaše otroke. Čaka jih topel objem skrbnih vzgojiteljic, ki so pripravile vzpodbudno in varno okolje, v katerem se bodo vaši otroci počutili sprejete, varne in zaželene.

2. 11. 2022 boste z vašimi otroki prestopili prag novega vrtca. Otrokom in staršem želim sproščen, zabaven in vesel začetek v novih prostorih vrtca Loka.

V nov vrtec (v enoto Loka) se selijo:
– vse dislocirane enote (Dijaški dom, Mala hiška in Majer)
– enota Loka-stari del (Mravljice, Gosenice, Čebelice, Sovice)
– oddelek otrok skupine Polžki iz enote Čardak.

Vsa ostala navodila boste v naslednjih dneh dobili od vaših vzgojiteljic.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost