Obisk avtokleparske delavnice

V petek, 10.6. 2022, smo se Račke in Piščančki zaradi zmanjšanega števila prisotnih otrok skupaj odpravili na sprehod po Majerju. Pri avtokleparski delavnici Banovec so otroci skozi odprtino vrat opazili avto na dvigalu. Zanimalo jih je, zakaj je dvignjen in predvidevali so, da zaradi luž. Odpravili smo se do delavnice in se želeli prepričati, ali imamo prav. Prijazno nas je sprejel go. Robi, ki nam je razkazal delavnico in razložil, da je avto na dvigalu zaradi okvare, ki jo bodo popravili. Predstavil in pokazal nam je dele avtomobila ter način, kako z barvo pobarvajo oziroma pošpricajo poškodovane dele avtomobila. Go. Robiju se zahvaljujemo za vso prijaznost, čas in demonstracijo njihovega dela.
Piščančki in Račke z vzgojiteljicami

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost