OBISK OŠ LOKA

V ponedeljek, 12.12.2022, smo otroci skupine Žabice in Račke, na povabilo očeta Petra Mravinca, obiskali osnovno šolo Loka, in sicer učence 6.razreda pri pouku tehnične vzgoje. Učenci in učitelj Peter so nas prijazno in toplo sprejeli. Otroci so dobili prav posebne, personalizirane okraske, ki smo jih z navdušenjem sprejeli. Učenci so nas odpeljali še v drug razred, kjer so ravno pekli piškote, ki smo jih z veseljem poskusili. Obiskali smo tudi učence pri pouku geografije.

Čas, ki smo ga preživeli v šoli je minil prehitro, učenci so cel čas skrbeli za naše otroke, mi pa smo pomoč z veseljem sprejeli. 

Iskreno se zahvaljujemo atku Petru Mravincu in njegovim učencem za pogostitev in darila, za vso pozitivno energijo ter skrb za otroke. Z veseljem vas še obiščemo.

Otroci skupin Žabice in Račke z vzgojiteljicami Barbaro in Polono ter Petro in Katarino. 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost