POLETNA REZERVACIJA

Spoštovani starši,

v času od 1. 7. 2020 do 31. 8. 2020 je možno uveljavljati POLETNO REZERVACIJO za čas odsotnosti najmanj enega meseca (npr. od 2. 7. 2020 do 2. 8. 2020  ali pa od 2. 7. 2020 do 15. 8. 2020, …). Plačilo za oskrbnino znaša 40% cene od tiste cene, ki jo starši mesečno plačujete. Vlogo za rezervacijo dobite na oglasni deski vrtca v Enoti Loka, na oglasnih deskah pri otrokovi igralnici ali na naši spetni strani pod rubriko OBRAZCI. Rezervacijo oddate 7 dni pred načrtovano odsotnostjo. Obrazec lahko prinesete vaši vzgojiteljici, oddate v poštni nabiralnik v Enoti Loka (pri upravi) ali pa ga poslikate in pošljete na e-naslov info@vrtec-crnomelj.si.

Starše naprošamo, da v primeru, da načrtujejo otrokovo odsotnost, prej oddajo rezervacijo (tudi za mesec avgust) zaradi lažje organizacije dela v poletnih mesecih.

Poletna rezervacija

Zahvaljujemo se vam za pomoč.

S prijaznimi pozdravi,

Uprava vrtca