PROMETNA SIGNALIZACIJA – UREDITEV PARKIRANJA NA PARKIRIŠČU ENOTE ČARDAK-NADZOR

Na vhodu na parkirišče enote Čardak je postavljena nova tabla, ki označuje nov prometni režim parkiranja. Parkirišče pri črnomaljski enoti otroškega vrtca na Čardaku je pogosto zasedeno z avtomobili, ki tja ne sodijo, predvsem parkirajo stanovalci sosednjega blokovskega naselja.

Starši, ki pripeljete otroke v vrtec ali pridete po njih, s parkirno uro označite čas prihoda. Če nimate ure, na list papirja napišite čas prihoda in ga postavite na vidno mesto pod vetrobransko steklo.

Od sedaj naprej bodo tudi naše parkirišče pri vrtcu Čardak kontrolirali občinski redarji in sankcionirali neoznačena vozila.

Hvala za razumevanje.                                                                                         

Vodstvo vrtca                                                                                               

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost