REGIJSKI NATEČAJ “Naravne in druge nesreče – NEURJE”

V četrtek, 4.4.2019 je bila v Kulturnem domu Mokronog prireditev ob zaključku regijskega natečaja za likovna in literarna dela na temo “NARAVNE IN DRUGE NESREČE – NEURJE”, katerega je razpisala Uprava RS za zaščito in reševanje.

V naši regiji je sodelovalo 6 vrtcev in 25 osnovnih šol. Komisija za izbor likovnih in literarnih del je izbirala med 634 deli.
Na natečaju so sodelovali tudi otroci iz skupine Žabice – enota Loka in bili zelo uspešni. V kategoriji likovna dela – predšolski otroci, so priznanje in praktično darilo prejeli Vid Sitar in Anže Šuster za 3. mesto, ter Vita Kozan za 4. mesto. Vsa izbrana dela je komisija posredovala naprej na državni natečaj.
Veseli nas tudi, da je bil Vrtec Otona Župančiča Črnomelj izbran za najuspešnejši vrtec na natečaju.
Čestitamo!
Meta in Alenka

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost