STOTI DAN DEJAVNOSTI V SKUPINI MEDVEDKOV V ČASU EPIDEMIJE KORONAVIRUSA

Danes je stoti dan zaprtja vrtca za vse otroke. Ostala nas je peščica, ki tvorimo svoje majhne a prijetne mehurčke. V tem času se nismo samo igrali in imeli nujno varstvo ampak ustvarjali, prepevali, plesali, telovadili, praznovali, dobili darila, potovali po svetu, pravljicah, po snegu in se spuščali po belem bregu. Bili smo slikarji, pesniki, pravljičarji, lutkarji in še in še. Imeli smo posebne zajtrke ( medene in tradicionalno belokranjske), pa tudi ves teden belokranjska kosila, za kar se moramo zahvalit našim kuharjem. Pred novim letom smo si okrasili tudi prostore in si praznovanje , pričakovanje novega leta prinesli v vrtec. Nismo pozabili na naše bacilčke, ki našim prijateljem onemogočajo prihod v vrtec, da bi počeli vse to z nami. Ker nas je zima samo kratek čas obiskala smo si jo prenesli v vrtec in izdelali zimsko dekoracijo. V tem mesecu pa smo se seznanili tudi s svojim telesom, svojimi občutki in bili lutkarji. Ker naših prijateljev še ni k nam smo se odločili, da jih lepo pozdravimo in upamo, da se kmalu vidimo. In kdo vse je tvoril naš mehurček? Ugotovite iz fotografij.

Upamo, da se kmalu snidemo in gremo v svoje mehurčke in med svoje prijatelje iz matičnih skupin. Saj nam je lepo ampak ni to to. Kajne prijateljčki? Pogrešamo vas in vam pošiljamo veliko pozdravčkov.

Medvedki z vzgojiteljicami na slikah

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost