Svetovni dan turizma v Vrtcu Otona Župančiča Črnomelj

27. septembra smo tudi otroci iz Vrtca Otona Župančiča Črnomelj obeležili “Svetovni dan turizma”.
Že predhodno smo ustvarjali na temo “Hruške, jabuke, slive” v različnih tehnikah.
Naše umetnije so v Primožičevi hiši postale del razstave “Sadje v otroški ustvarjalnosti”.

Otroci starejših skupin so se preizkusili v vlogi najmlajših turistov in spoznavali staro mestno jedro, vsi pa smo bili v popoldanskih urah skupaj s starši vabljeni na ogled predstave “Pikec Ježek in gasilko Jež” ter ostale dejavnosti, ki so se izvajale v sklopu promocije našega mesta in turizma v našem kraju in okolici.

Razstava bo odprta še v mesecu oktobru.
Vabljeni na ogled.
Bodimo tudi sami najboljši v našem mestu in ga spoznajmo v vseh razsežnostih in bogastvih, ki nam jih ponuja.
Tako kot pri sadju kot tudi pri turizmu naj bo naše vodilo, da najprej spoznamo svoje in ga lahko potem dopolnimo s spoznavanjem tujega.