PRAZNIK: DAN SLOVENSKEGA ŠPORTA PRI SLONČKIH NA ČARDAKU

Nov dan slovenskega praznika pod nazivom »dan slovenskega športa« smo  praznovali tudi otroci v vrtcu skupine slončki. Zjutraj smo se v krogu prijateljstva seznanili s pomenom zdrave prehrane in gibanja. Sledile so gibalne vaje za celo telo ob petju, štetju in razigranostjo z veliko žogo. Počitek smo namenili pitju tekočine in počitku pred novim izzivom – postavljenemu poligonu z različnimi elementi gibanja in telovadnih rekvizitih. Za konec pa smo šli na kratek sprehod v gozd.

Čudovito gibalno preživet dan z lepim vremenom in pozitivno energijo.

SLONČKI, Suzana in Dijana

FOTOGALERIJA:

Slončki telovadimo tudi s pomočjo žoge
RAVNOTEŽJE
Tudi dekleta obvladajo!
JUPI! Strah me ni. LETIM!!!
Sprehod po obvoznici do gozda. Nosorog iz kamenja?!
V gozdu je bilo veliko zanimivih stvari. Še bomo prišli!!

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost