Čarobni december pri Mravljicah

December je čarobni mesec, ki nam prinaša pričakovanje in dobro voljo.

Da je prihod dedka Mraza še bolj čaroben, ga v vrtcu popestrimo z mnogimi ustvarjanji, dejavnostmi in dogodki. 

Izdelali smo okraske, okrasili vrtec ter  smrekico v garderobi, prepevali pesmice in rajali. Izdelovali smo voščilnice, tiskali snežinke, pobarvali in okrasili smrečico iz naravnega materiala….. Izvedli glasbeno dopoldne, igrali na instrumente,  poslušali pesmi o zimi in dedku Mrazu…. prisluhnili zgodbam z božično novoletno tematiko…Zelo smo  se veselili novih dogodivščin,ki so nas še čakale. 

Ob praznično okrašeni mizi smo uživali v slavnostno novoletnem  kosilu.Težko in v pričakovanju pa  smo dočakali sredo, saj smo si ogledali dramsko  predstavo Smrečica za medveda v izvedbi vzgojiteljic našega vrtca. Po predstavi pa nas je obiskal  dedek Mraz in nas obdaril. Bili  smo ga zelo veseli.

Novo leto naj vsem prinese veliko zdravja in lepih trenutkov v družinah, v vrtcu pa veliko lepih  trenutkov v prijetnem in prijateljskem vzdušju. 

Mravljice, Biserka in Lili

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost