Cicibanov bazar 🎄

V sredo, 6. 12. 2023, smo v enoti Čardak izpeljali Cicibanov bazar. Ob praznični glasbi, bogato založenimi stojnicami z unikatnimi izdelki strokovnih delavcev ter otroški dramski predstavi Zdravilo za medveda, ki so jo zaigrale naše vzgojiteljice, smo si pričarali lep decembrski večer. Pogreli smo se s čajem in posladkali s sladkimi medenjaki, ki so jih pripravili kuharji v naši kuhinji. Kot se spodobi, nas je obiskal tudi prvi dobri mož Miklavž ter obdaroval otroke.

Hvala donatorjem, ki so nam pomagali pričarati praznično vzdušje:

  • Gozdno gospodarstvo NM, enota Črnomelj (darovane smrečice),
  • Cvetličarna Å ikonja (venček za na vrata),
  • StarÅ¡i (material za ustvarjanje izdelkov).

Hvala vsem, ki ste kakorkoli prispevali k izpeljavi bazarja.

Hvala vsem za prostovoljne prispevke.

Tim za izvedbo Cicibanovega bazarja

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost