Cicibanov bazar šŸŽ„

V sredo, 6. 12. 2023, smo v enoti Čardak izpeljali Cicibanov bazar. Ob praznični glasbi, bogato založenimi stojnicami z unikatnimi izdelki strokovnih delavcev ter otroÅ”ki dramski predstavi Zdravilo za medveda, ki so jo zaigrale naÅ”e vzgojiteljice, smo si pričarali lep decembrski večer. Pogreli smo se s čajem in posladkali s sladkimi medenjaki, ki so jih pripravili kuharji v naÅ”i kuhinji. Kot se spodobi, nas je obiskal tudi prvi dobri mož Miklavž ter obdaroval otroke.

Hvala donatorjem, ki so nam pomagali pričarati praznično vzduŔje:

  • Gozdno gospodarstvo NM, enota Črnomelj (darovane smrečice),
  • Cvetličarna Å ikonja (venček za na vrata),
  • StarÅ”i (material za ustvarjanje izdelkov).

Hvala vsem, ki ste kakorkoli prispevali k izpeljavi bazarja.

Hvala vsem za prostovoljne prispevke.

Tim za izvedbo Cicibanovega bazarja

Morda vam bo vŔeč tudi...

Dostopnost