DAN V GOZDU

Pri Delfinčkih smo se odločili, da bomo igrače iz naše igralnice zamenjali z gozdnimi igračami. Navdušeni in polni pričakovanj smo se odpravili proti gozdu. Nismo še dobro zakorakali vanj, smo že zaslišali ptice, ki so nas pozdravile s prelepim petjem. V veseljem smo zapeli z njimi, med tem pa smo iskali, opazovali in poimenovali znanilce pomladi, ki so nas čakali med potjo. Ko smo prispeli na jaso, smo se najprej razgibali, potem pa so nas k igri povabile gozdne igrače. Potrebno je bilo le malo naše domišljije, da so nastali gozdni šotori, brlogi, hiške, taborni ogenj in še in še in še. Zelo dobro smo sodelovali in se dopolnjevali, saj smo s skupnimi močmi uspešno premagovali vse novonastale prepreke. Zelo smo uživali in se imeli lepo, a kaj ko je čas prehitro minil in smo se morali vrniti nazaj v vrtec na kosilo. Nič zato, saj smo sklenili, da se bomo večkrat igrali z gozdnimi igračami  v naši gozdni igralnici.

Delfinčki s Tjašo in Ines

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost