Donacija trgovskega centra Merkur črnomaljskemu vrtcu

Vrtec Otona Župančiča Črnomelj je od danes naprej bogatejši za 2.000 evrov donatorskih sredstev, ki jih je prejel od trgovskega centra Merkur. Sredstva bodo namenjena za nakup zunanjega igrala za otroke vrtca.

Ravnateljica vrtca Stanka Kure, ki je z otroci z glasbeno-plesno točko popestrila otvoritveno dogajanje, je ob prevzemu donacije dejala: »Veseli in hvaležni smo, da smo to donacijo prejeli ravno v času nabavljanja novega zunanjega igrala za naše malčke, zato je za nas še posebej dobrodošlaPrimarna dejavnost v predšolskem obdobju je igra in z novim igralom se bodo otroci urili v plezanju, preizkušali svoje moči, sposobnosti, spretnosti in najpomembnejše je to, da pri različnih igrah tkejo prijateljske vezi. Približujejo se topli dnevi, ko otroci veliko časa preživijo zunaj in prepričana sem, da bodo otroci zelo uživali v novi pridobitvi na vrtčevskem igrišču.«

Otroci in kolektiv vrtca Otona Župančiča Črnomelj se iskreno zahvaljujemo TC Merkur za donacijo.

Povezava do članka na spletni strani Radia Odeon.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost