IGRAJMO SE NA IGRIŠČU

Gibanje je eno najpomembnejših področij v otrokovem razvoju. Če otrok to potrebo, poleg ostalih uspešno zadovoljuje, je vesel in zadovoljen ter se razvija v celovito osebnost. Zato pri Zajčkih vsakodnevno načrtujemo vrtčevski vsak dan tako, da se vsakodnevno razgibavamo z različnimi gibalnimi dejavnostmi (igra z različnimi žogami, razgibavanje na gibalnem poligonu, dričanje po toboganu, plesno izražanje ob glasbi, vključitev v sprostitveno dejavnost,…). Tople in lepe pomladne dneve pa najrajši izkoristimo za aktivno bivanje na prostem. Zelo radi se odpravimo na vrtčevsko igrišče, kjer se razgibavamo z igro na igralih, se igramo z žogami, poganjamo samokolnice in različna vozila, hodimo in tečemo po različnih površinah, se lovimo,… Zelo radi nabiramo rožice in opazujemo čebelice, metulje, ptice,… Uživamo.

Zajćki s Tjašo in Majo

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost