KAKO JE ČRNOMELJ DOBIL IME

                                       SPOŠTOVANI  OTROCI IN STARŠI

 

V sklopu Tedna kulturne dediščine, vas vabimo vas na predstavo »Kako je Črnomelj dobil ime«, ki se bo odvijala v telovadnici vrtca na Čardaku v torek, 25. 9. 2018 ob 16.30.

KAKO JE ČRNOMELJ DOBIL IME

Znanje, spomine in izkušnje želimo deliti in prenesti tudi na mlajše generacije, še posebej je naš namen v spoznavanje domačega kraja in njegovih posebnosti vključiti najmlajše, torej predšolske otroke. V sklopu spoznavanja in ohranjanja kulturne dediščine bodo strokovne delavke pripravile predstavo za vse otroke, ki obiskujejo vrtec in njihove družine, prav tako pa tudi za otroke, ki ne obiskujejo vrtca in njihove družine.

Po predstavi bodo sledile delavnice, na katerih bodo otroci izdelovali simbole mesta Črnomelj.

 

 

Prisrčno vabljeni.

Strokovni tim vrtca Črnomelj

 

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost