MALE NOŽICE V NOVO VRTČEVSKO LETO PO VARNIH POTEH

Otroci Vrtca Otona Župančiča Črnomelj so preteklo leto sodelovali v projektu Trajna mobilnost v vrtce in šole. Ena izmed želja otrok, staršev in zaposlenih je bila označitev varnih poti v bližini vrtca, po katerih otrocih vsakodnevno v spremstvu prihajajo in odhajajo iz vrtca. Predloge so otroci skupaj s strokovnimi delavci posredovali tudi županu občine Črnomelj. Želji se je prisluhnilo in za večjo varnost z oznakami v bližini vrtca je bilo poskrbljeno.

 Otroci so prvi vrtčevski dan v vrtec stopali po označenih, barvastih odtisih stopal – varnih poteh. V predšolskem obdobju otroci spoznavajo pomen prometne vzgoje, hojo po pločniku, kako varno čez cesto, prometne znake …, zato je varna pot v vrtec  za nas zelo pomembna.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste nam omogočili označitev varne poti do vrtca v enoti Čardak in Loka.

Vrtec Črnomelj

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost