Mesec marec in skupina Zajčki

Mesec marec smo začeli s pustnim rajanjem in zabavo. Otrok sploh nismo prepoznali, kajti igralnice so napolnile različne živali in junaki. Vsi smo si ogledali se lutkovno predstavo Bobek Krofek, ki sta jo odigrali vzgojiteljici. Otroci so se tudi sami preizkusili v animaciji lutk. V naslednjih dneh smo praznovali rojstni dan, ob katerem smo se poveselili in posladkali. Našo igralnico so “napolnili” še naši bratci, sestrice, atki in mamice, saj smo se veliko pogovarjali in prepoznavali naše in druge družinske člane. Sodelovali smo v projektu Spodbujamo prijateljstvo, ki je le še nadgradil in popestril naše dneve, saj velik poudarek namenjamo prijateljstvu, pomoči in skrbi za prijatelja,…Mesec marec nas je razveselil s toplimi in sončnimi dopoldnevi, ki smo jih s hvaležnostjo izkoristili igri in bivanju na našem igrišču. Ob koncu meseca smo izpeljali še spomladansko delavnico za starše, kjer smo se boljše spoznali in se tudi predstavili s krajšimi gibalnimi plesi in pesmimi. Veselimo se prihajajočih izzivov in pestrih, sončnih dni. 

Zajčki s Sandro in Barbaro

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost