NAMERA O VKLJUČITVI OTROKA S 1. 6. 2020

Spoštovani starši,

Otroci, ki potrebujejo varstvo  s ponedeljkom, 1. 6. 2020, vas prosimo, da nam izpolnite obrazec  IZJAVA STARŠA PRED VSTOPOM V VRTEC do četrtrka, 28. 5. 2020. Obrazec dobite na oglasni deski v Enoti Loka ali med obrazci na spletni strani. Obrazec nam lahko poslikate, poskenirate in pošljete na e-naslov info@vrtec-crnomelj.si ali oddate v poštni nabiralnik v Enoti Loka.

Starši, kateri otrok je vmes odsoten iz vrtca (manjka dan, dva…), morajo le-ti pri ponovnem sprejemu ponovno podpisati Izjavo staršev pred vstopom otroka v vrtec in jo oddati strokovni delavki skupaj z otrokom.

Glede razporeditve otrok  in plačila vrtca  s 1. 6. 2020, vas bomo obvestili, ko dobimo nadaljnja navodila s strani ministrstva in NIJZ.

Izjava staršev pred vstopom v vrtec

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Prijazen pozdrav,

Uprava vrtca

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost