Pri Pikapolonicah diši po slastnih dobrotah

Pri Pikapolonicah smo v ponedeljek pekli piškote.Komaj smo dočakali ta dan. Prebrali smo recept, pripravili sestavine, privihali rokave in se lotili dela. Kuharicam smo ponosno odnesli dva pekača, polna naših piškotov. Nato pa smo nestrpno čakali, kdaj bodo pečene. Oh, kako lepo je dišalo iz kuhinje. S piškotki smo se posladkali po kosilu. Odlični so bili. Ker smo jih naredili veliko, smo jih prihranili še za naslednji dan. V torek smo se odpravili na ogled okrašene starega mesta. Videli smo grad, cerkev, sodišče, banko,… Občudovali smo okrašene smrekice, okraske, našli jelene, okrašene izložbe,… V vrtec smo se vrnili prijetno utrujeni. Zato nam je še posebej teknilo slavnostno kosilo ob praznično okrašeni mizi ter prijetni glasbi. Za sladico smo si privoščili naše piškotke. Po kosilu pa je sledil zasluženi počitek. Bilo nam je zelo lepo.

Pikapolonice s Tino in Katjo

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost