RAZBITA BUČA

V mesecu oktobru, smo v mesecu buč, z otrok iz skupine Miške odigrali pravo glasbeno pravljico. Izbrali smo več živali, kot jih je  v pravljici, zato, da je imel vsak otrok možnost biti del igre. Vsi otroci, so si žival izbrali sami. Skupaj smo izdelali razbito bučo iz kartona (otroci so jo pobarvali), ki je bila naš glavni rekvizit in postavili sceno. Nabrali smo jesensko listje na igrišču vrtca, otroci pa so od doma prinašali okrasne in jedilne buče. Vsak otrok je nato izdelal vstopnico, skupaj pa smo napisali vabilo in ga odnesli sosedovim Žabicam. Čisto vsi otroci so bili pripravljeni nastopati in so si zapomnili svoje besedilo. Nihče od otrok se na dan nastopa ni ustrašil občinstva, zato smo na koncu dobili zasluženi aplavz.

Miške z Matejo in Petro

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost