SODELOVANJE S SPAROM ČRNOMELJ

Spar Črnomelj je konec avgusta praznoval rojstni dan. Na svojo zabavo z napihljivimi igrali in maskoto Sparkyem je povabil tudi otroke iz našega vrtca. Dve skupini iz enote Čardak so se zabavale na igralih in se posladkale z dobrotami, ki so jih pripravili.

Ob tej priložnosti so nam podarili samostoječi koš, žoge in majčke za otroke z motivom zajčka Sparky. Trgovini Spar Črnomelj se ob tej priložnosti  najlepše zahvaljujemo za prejeto donacijo Sparky, ki so se je otroci zelo razveselili.

Otroci si bodo skozi celo leto popestrili gibalne dejavnosti in z novim samostoječim košem in žogami razvijali in krepili gibalne sposobnosti, ter se veselili uspeha pri zadevanju v koš.

Vsakoletne donacije trgovine Spar Črnomelj smo v vrtcu zelo veseli, kajti vsaka podarjena igrača nam je dobrodošla.

Otroci in strokovne delavke vrtca

   

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost