SRČNA PISMA ZA MALE BORCE

29. februarja obeležujemo svetovni dan redkih bolezni. Ob tej priložnosti Društvo Viljem Julijan skupaj z Zasebnim vrtcem Viljem Julijan izvaja projekt »Srčne pisma za male borce«. Srčna pisma so sporočila podpore in solidarnosti, namenjena otrokom z redkimi boleznimi in njihovim družinam.
Letos smo se projektu pridružili tudi otroci in vzgojiteljici (Klavdija in Sandra) iz skupine Lisičk. Pogovarjali smo se o različnih boleznih ter spoznavali otroke , ki so zboleli. Zanj smo izdelali srčna pisma (nekaj smo narisali, vzgojiteljica pa je napisala sporočila podpore).
Pisma bomo poslali na sedež Društva Viljem Julijan, kjer jih bodo posredovali družinam otrok z redkimi boleznimi. Upamo, da bomo malim borcem ter njihovim družinam s svojimi srčnimi pismi polepšali dan.
LISIČKE S KLAVDIJO IN SANDRO

 


Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost