TEDEN OTROKA PRI KRESNIČKAH IN MEHURČKIH

V skupini Mehurčkov in Kresničk smo v tednu otroka raziskovali gozd, nabirali gozdne plodove, listke, poslušali ptičje petje in šelestenje listkov. Z nabranim naravnim materialom smo se igrali, razvrščali, barvali… V sredo smo izvedli gibalni poligon na terasi. Ogledali smo si lutkovno predstavo Razbita buča v izvedbi vzgojiteljic. Skupaj smo zapeli pesmi o nastopajočih živalih ter si ogledali bučo. Ob koncu tedna smo obiskali otroke v nadstropju in se igrali v njihovi igralnici, kjer smo opazovali drugačen pogled na igrišče, drevo. Igrali smo se z drugimi igračami, hodili po stopnicah. Prav gotovo še kdaj zamenjamo igralnice s svojimi vrstniki, saj je bilo doživetje nepozabno.

Mehurčki in Kresničke z vzgojiteljicami

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost