TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK

V tednu Tradicionalnega slovenkega zajtrka smo v Vrtcu Otona Župančiča Črnomelj uvrstili na naš jedilnik tradicionalne belokranjske jedi. V tem tednu so vzgojitelji organizirali različne dejavnosti na temo čebel, zdrave hrane, ogled Belokranjskega hrama in čebeljnaka…

V petek smo se posladkali z medom, maslom, jabolki in v vrtcu pečenem pirinem kruhu. Ob tej priložnosti so nas obiskali čebelarji, županja, predstavniki sveta zavoda. Otroci iz enote Čardak so se predstavili z različnimi glasbenimi in gibalnimi točkami. Ob deseti uri smo se pridružili najštevilčnejšemu pevskemu zboru in zapeli Slakovo pesem Čebelar ob spremljavi starša Roka Simčiča.

Otroci iz enote Loka so pesem peli ob spremljavi harmonike s Tino Pavšič.

Posnetke si lahko ogledate na spodnji povezavi.

https://www.youtube.com/channel/UCnKLDuOFXYZE2NBKum43ffg

 

 

   

 

 

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost