VABILO – Predstavitev Brainobrain

Ste že slišali za Brainobrain? 

Brainobrain je program za razvoj sposobnosti in spretnosti otrok (4-14 let) z dvema glavnima ciljema:

–          Celosten razvoj možganov s pomočjo abaka (staro azijsko računalo), kar povečuje otrokovo koncentracijo, spomin, vizualizacijo, kreativnost in matematične veščine

–          Razvoj osebnosti s pomočjo NLP tehnik, kar se odraža na otrokovi samozavesti, vztrajnosti in solidarnosti.

Najbolj paradna veščina, ki jo otrok osvoji z Brainobrain metodo, tako da ničkolikokrat vzame sapo marsikateremu staršu, je računanje v mislih. Vendar pa je dota programa za otroke veliko večja. Otroci se umirijo, postanejo bolj motivirani, samozavestnejši, pogumnejši, znajo si postavljati osebne cilje, razvijajo vztrajnost in vedo, da je za uresničevanje ciljev treba tudi dalj časa delati.

Vljudno vabljeni na predstavitev.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost