VESELI DECEMBER PRI RAČKAH NA MAJERJU

Čas hitro beži in že je za nami veliko dogodivščin in skupnih trenutkov v vrtcu.

Mesec december pa je bil še bolj čaroben, poln novih doživetji, izkušenj, igre in učenja. Čeprav smo majhni smo v vrtcu veliko lepega doživeli. Poslušali smo zimske in praznične pesmi, petje in igranje na inštrumente vzgojiteljic, tudi sami smo kaj zaigrali, se ob ritmih in glasbi gibali, ustvarjali in občudovali zimsko dekoracijo, krasili smrečico, igralnico, zunanjost vrtca, izdelovali voščilnice za bazar, opazovali in se igrali z lutkami, bili zunaj, tudi ko je zapadel prvi sneg, telovadili, imeli slavnostno kosilo, si ogledali lutkovno predstavo Živali pri dedku Mrazu, ki so jo za nas pripravile vzgojiteljice naše enote, obiskal nas je dedek Mraz in nam prinesel darila, skupaj smo se družili, spoznavali, saj smo dobili tudi novinko, se smejali, crkljali, hecali, nagajali, začeli čebljati, pa tudi jokali, saj tu pa tam pogrešamo svoje najdražje.

Želimo vam lepe in mirne praznike. V novem letu 2022 pa zdravja, smeha in osebnega zadovoljstva.

Otroci iz skupine Račke s Simono in Petro

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost