ZAJČKI v mesecu februarju

V mesecu februarju smo  Zajčki spoznavali, poslušali in uporabljali slovenski jezik v različnih dejavnostih. Prisluhnili smo različnim krajšim zgodbam, spoznali različne bibarije in akcijske igrice, v katerih smo zelo uživali in jih z tudi ponavljali. Z veseljem smo si ogledali 2 lutkovni igrici v izvedbi vzgojiteljic, in sicer Živali pri babici Zimi in Bobek krofek. Tudi sami smo se preizkusili v animiranju lutk, nekateri s previdnostjo, drugi z veliko odločnostjo in zanimanjem. Kadar je vreme dopuščalo, smo čas izkoristili za bivanje na prostem in prve sprehode z bibo. Kako zelo smo uživali. In še bomo, kajti prihaja pomlad, čas, ko se prebuja narava, v kateri bomo vse več bivali.


Majerske pozdrave vam pošiljamo Zajčki s Sandro in Barbaro. 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost