ZAKLJUČEK AKCIJE STOPIMO SKUPAJ

Danes, 10. 5. 2017, ob 10. uri smo zaključili dobrodelno akcijo Stopimo skupaj za otroke v belokranjskem razvojnem oddelku in prevzeli bon v vrednosti 7800 evrov. Z zbranimi sredstvi bomo omogočili dodatne obravnave otrok pri logopedu, nevrofizioterapevtu in terapije z živalmi, ki bodo pripomogle k boljšem napredku otrok na področju razvoja kot so govor, gibanje, socialna interakcija … Za otroke je predvsem pomembno, da bodo te obravnave potekale v okolju, ki ga otroci poznajo in sprejemajo.

Dobrodelna prireditev je bila zelo obširna in naj se iz srca zahvalim vsem, ki ste na kakršenkoli način sodelovali in pripomogli k zbiranju sredstev. Veliko vas je bilo, ki ste na različne načine pomagali in znali prisluhniti prošnji staršev otrok iz razvojnega oddelka in vrtcu ter se v tako velikem številu odzvali in pomagali.

Hvala vsem skupaj in vsakemu posebej.

Petra Pezdirc Stopar, ravnateljica