BOŽIČNO NOVOLETNI BAZAR

V četrtek, 1. 12. 2022, so strokovni delavci Vrtca Otona Župančiča Črnomelj pripravili Božično novoletni bazar. Sprva so udeleženci bazarja lahko prisluhnili predstavitvi slikanice »Izgubljeni črviček«, avtorice Anje Golobič, kasneje pa so si lahko na stojnicah ogledali predstavljene praznične izdelke, ki so nastali izpod pridnih rok strokovnih delavcev vrtca.

Da pa je bil bazar še bolj obarvan v praznične barve, so se lahko obiskovalci posladkali z medenjaki in s čajem, ter popoldan zaključili s prijetnim druženjem. Božično novoletni bazar je bil zelo uspešen, saj bo vrtec z zbranimi prostovoljnimi prispevki obogatil glasbene kotičke z novo nabavljenimi glasbeni instrumenti.

Kolektiv Vrtca Otona Župančiča Črnomelj se vsem obiskovalcem bazarja zahvaljuje za obisk. Hvala vam, da je bil lahko zaradi vas naš bazar tako uspešen.

Kolektiv Vrtca Otona Župančiča Črnomelj

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost