DRUŽENJE V VRTCU Z BIVŠIMI ZAPOSLENIMI

V četrtek, 15. 12. 2022, je bilo v enoti Loka tradicionalno srečanje upokojencev Vrtca Otona Župančiča Črnomelj.

Ravnateljica Stanka Kure je prisrčno pozdravila vse prisotne, ki so se odzvali prijaznemu vabilu na tradicionalno prednovoletno srečanje. Letošnje srečanje je bilo organizirano ponovno po dveh letih, zato so bili toliko bolj veseli vabila, saj smo se po nekaj letih lahko spet lahko sproščeno družili.

Vzgojiteljice in otroci iz skupin Konjički, Muce, Čebelice in Krtki so pripravili kratek kulturni program. Po končanem kulturnem programu in ogledu novega vrtca smo se družili ob okusni kmečki hrani, ki so jo pripravile pridne roke naših kuharic.

Zahvaljujemo se upokojencem za številčno udeležbo in vsem nastopajočim otrokom, njihovim mentoricam  ter ostalim zaposlenim, ki so pomagali pri pripravi prijetnega srečanja.  

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost