ČEBELICE IZ ČARDAKA NA MINI OLIMPIJADI V VINICI

V četrtek, 30.5.2019, je bil za našo skupino prav poseben dan. Pozajtrkovali smo prej kot ponavadi in se nato navdušeni povzpeli na avtobus, ki nas je že čakal pred vrtcem. Odpeljal nas je v osnovno šolo v Vinico, ki je letos organizirala Mini olimpijado. Sodelovali so še vrtec Metlika, Semič, Dragatuš, Vinica, Stari trg. Vrtec Črnomelj pa je zastopala naša skupina. Pomerili smo se v 4 različnih športnih nalogah in se potrudili po najboljših močeh. Organizatorji so bili mnenja, da smo bili vsi najboljši in tako je župan občine Črnomelj, gospod Andrej Kavšek, medalje podelil vsem vrtcem.

Po končani olimpijadi smo se odpravili še na sprehod čez Vinico in se ustavili pri hiši Otona Župančiča. Tako so otroci videli tudi, kje je bil doma.

Polni športnih in pesniških vtisov smo se odpravili nazaj proti avtobusu in si na ptoi nazaj proti vrtcu ogledovali našo čudovito pokrajino.

Hvala staršem za sodelovanje in podporo, bilo nam je lepo.

 

Čebelice s Tino in Mojco.

dav

dav

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost