LEPO JE BILO v Črmošnjicah

Najstarejši otroci iz enote Čardak smo se tudi letos odpravili v vrtec v naravi, v Črmošnjice, kjer smo v domu Lipa preživeli dva nepozabna, aktivna dneva. Čas v naravi je res čaroben, zato smo ga popolnoma izkoristili. Preizkusili smo spretnost na igralih, se podili za žogo na igrišču, iskali palčke, vile in zmaje ob Divjem potoku, si izdelali lutko na palčki za spomin, na nočnem pohodu smo si svetili s svetilkami in raziskovali ozvezdje. Zvečer so bile utrujene in zaspane otroške oči znak, da je pred nami čas za spanje. Vsi skupaj pa smo se veselili novega dne in novih dogodivščin. Učitelji iz doma Lipa so nam pripravili še tri zanimive delavnice, kjer so se otroci preizkusili v različnih športnih panogah kot je mini gol, kegljanje, ciljanje z diskom. Spoznali smo, da zanimivih ‘igrač’ oz. pripomočkov za igro ni potrebno kupit v trgovini, temveč z malo iznajdljivosti si jih lahko naredimo sami tako kot so to počeli naši stari starši. Igrali smo se t. i. pastirske igre. Kmalu je prišel čas, ko smo srečni in polni vtisov, komaj čakali ponovnega srečanja s starši.  Lepo je bilo.

Pingvinčki, Delfinčki, Srnice s Tino in Janijem, z Matejo in Matejo, z Martino in Polono

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost