LUMPI NATEČAJ – nagrajeno delo

Veseli smo, da je delo skupine Pingvinčki z mentorjema Tino Mužar in Janijem Dražumeričem eno izmed 10-ih zmagovalnih del, ki so sodelovali v kreativno-domišljijskem natečaju »Ustvari svoje Lumpi gledališče in napisali zgodbico »Kako so Lumpiji rešili svet«.

Tričlanska komisija, ki so jo sestavljali igralec in režiser Tadej Pišek, kreativna direktorica Katja Petrin Dornik ter direktorica marketinga Mercatorjevih blagovnih znamk, Majda Vodopivec, je delo naših Pingvinčkov ocenila kot kreativno, ustvarjalno, domišljijsko …

Nagrada za izvirno delo je prenosni računalnik znamke Asus X515MA-EJ493W.

V natečaju so sodelovali tudi otroci iz skupine Konjički z mentoricami Suzano Vidic, Tino Pavšič in Leo Drab. Njihovo delo je komisija pohvalila.

Čestitke otrokom in njihovim mentorjem 😊

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost