LUTKOVNA PREDSTAVA MUCA COPATARICA

Lutkovna predstava Muca Copatarica

Danes sneži in Muca Copatarica šiva tople copatke za otroke iz Male vasi…….

Res je bilo tako, zunaj je snežilo. Otroci skupin Bibe in Metulji iz enote na Čardaku so si ogledali lutkovno predstavo Muca Copatarica, saj smo temo v mesecu novembru poimenovali Igrajmo se s copatki. Predstavo sta otrokom zaigrali vzgojiteljici Lili in Urška. Otroci so predstavo spremljali z navdušenjem in posebnim čarom v očeh. Po predstavi so otroci imeli možnost srečanja z lutko. Najbolj všeč jim je bila Muca Copatarica in najmlajši deček Bobek, saj so tudi sami njegove starosti. Zavedamo se, da je lutka pomembno komunikacijsko sredstvo v razvoju otroka, ki bogati njegov čustveni in socialni potencial.

Muci Copatarici smo obljubili, da bomo redno pospravljali svoje copate pod ležalnik, lepo enega poleg drugega.

Pomahali smo ji v slovo in povedali, da nam je bilo lepo.

Strokovni tim v starosti 2-3 let

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost