NUJNO VARSTVO OTROK, 1. 2. 2021 – 5. 2. 2021

Spoštovani starši!

Vlada RS je 28. 1. 2021 v Uradnem listu RS objavila Odlok o začasnem zbiranju ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Ur.l. RS, št 12/2021), zaradi zajezitve in obvladovanja epidemije COVID-19. Iz odloka je moč razbrati da so vrtci v naši regiji odprti zgolj za otroke staršev, kjer oba prihajata oziroma sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture.

Staršem otrok, ki ste sporočili potrebo po nujnem varstvu, sporočamo, da bo odprta enota Čardak – novi del. Starši, ki boste otroke pripeljali s 1. 2. 2021 morate ob oddaji otroka dostaviti še potrdilo delodajalca za oba starša.

Prav tako morate starši v ponedeljek (1. 2. 2021) dostaviti izpolnjeno in podpisano izjavo (NAJDETE JO V PRIPONKI SPODAJ ali na oglasni deski pred službenim vhodom (iz parkirišča na Čardaku), da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženo osebo.

Otroci bodo nameščeni v naslednje skupine:

ČARDAK – NOVI DEL

– v oddelku POLŽKI otroci iz skupine:

MAJER – JEŽKI in RAČKE, ČARDAK – POLŽKI in RIBICE, LOKA – GOSENICE

DELOVNI ČAS: 5.30 – 15.30 (Monika Fajfar in Simona Simčič)

– v oddelku PINGVINČKI otroci iz skupine: ČARDAK – LEVČKI, LOKA – SOVICE, MRAVLJICE, GOSENICE in ČEBELICE

DELOVNI ČAS: 5.30 – 15.15 (Tina Ramovš Mihelič, Vesna Benec)

v oddelku MEDVEDKI otroci iz skupine: ČARDAK: MEDVEDKI, SLONČKI, METULJČKI, LOKA – LISIČKE IN MUCE

DELOVNI ČAS: 5.30 – 15.00 (Suzana Vidic, Anita Novosel, Metka Žugelj)

v oddelku SRNICE otroci iz skupine: ČARDAK: SLONČKI, RIBICE, LOKA – GOSENICE

DELOVNI ČAS: 7.15 14.45 (Metka Kramar Grahek, Simona Miljavac Štrucelj

Starše prosimo, da upoštevajo vsa priporočila NIJZ ter vrtčevska pravila (prihod otrok do 7.45 ure, maska, razkuževanje rok, čim krajši čas zadrževanja v vrtcu) v času širjenja virusa Covid-19.

V kolikor potrebujete dodatne informacije pišite na e-naslov pomočnice ravnateljice: vesna.zarkovic@guest.arnes.si ali pokličite na številko: 041/339-150.

V času zaprtja vrtcev bodo starši otrok, ki vrtca ne bodo obiskovali, plačila oproščeni.

Za razumevanje se vam zahvaljujemo in vam želimo, da vi in vaše družine ostanete zdravi!

Stanka Kure, ravnateljica vrtca