OBVESTILO O ZAPRTJU VRTCA

Spoštovani starši!

Žal se je okužba z novim virusom v naši državi tako razširila, da je vlada RS odločila, da se vrtci zaprejo za en teden. Tako tudi Vrtec Otona Župančiča Črnomelj s 26. 10. 2020 zapira vrata za vse tiste otroke, ki ne potrebujejo nujnega varstva. Starše prosimo, da pokličejo svojo vzgojiteljico ali ji pišejo po elektronski pošti še danes, v kolikor je mogoče do 12. ure ter ji sporočijo odsotnost ali prisotnost otroka v drugem tednu.

Navodila o namestitvi otrok boste prejeli naknadno po elektronski pošti in spletni strani vrtca.

Prosimo vas, da z VSO SKRBNOSTJO presodite ali varstvo v vrtcu zares potrebujete.

Za razumevanje se vam zahvaljujemo in vam želimo, da vi in vaše družine ostanete zdravi!

Ravnateljica, Petra Pezdirc Stopar

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost