POMLADNO VESELJE PRI RAČKAH

Otroci in vzgojiteljici v oddelku Račk smo z veseljem sprejeli lepo vreme in pomlad ter se predali vsem lepim trenutkom, ki jih prinaša ta letni čas. Obiskali smo bližnjo kmetijo, opazovali travnik, se igrali na bližnjem in vrtčevskem igrišču, ki je za nas pravi mali raj. Praznično smo ustvarjali in si okrasili igralnico in naredili okrasek za domov. Sodelovali smo v projektu Stara igrača za novo veselje, v sklopu katerega smo si izdelali igračo iz odpadnega materiala v igralnici in zamenjali igrače med seboj. Pohvala gre našim staršem za pomoč pri izvedbi projekta. Veliko smo raziskovali, se igrali, tekli, žogali, bivali zunaj, se družili s sovrstniki iz ostalih skupin, se učili, pričeli tudi govoriti, peti, plesali, tudi sami brez vzgojiteljic.

Petra in Simona

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost