Praznovanje pomladi v skupini GUMBOV

Nova pomlad, nova skupina, nova igralnica, leto starejši otroci, novi vzgojiteljici in nova tema. Otroci iz skupine Gumbov so se staršem predstavili z različnimi dejavnostmi, ki so se navezovale  na preteklost in njene značilnosti, ki so jih  otroci spoznavali v letošnjem letu ter jih primerjali s sedanjostjo. Tako so se predstavili z dramatizacijo pravljice Kdo je napravil Vidku srajčico (F. Levstik), deklamacijo Ciciban cicifuj (O. Župančič), plesi: Zajček tačico mi daj, Žiga Žaga in Mlinček (Ljudske) ter pesmi Gumbek( priredba) in Pomladna. Po praznovanju pa smo s starši in otroki izkoristili čas za druženje in ustvarjanje. Starši so s svojimi otroki izdelali košarico za bližajoče velikonočne praznike. Prijetne urice druženja, ustvarjanja in pogovora so otrokom in nama dale pozitiven zagon in veselje do nadaljnjih spoznavanj in ustvarjanj. Združili smo prijetno s poučnim in pri tem zelo uživali.

Hvala staršem za popoln dan.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otroci skupine Gumbov s Suzano in Katjo

 

 

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost