PREDSTAVA IN OBISK DEDKA MRAZA V VRTCU ČARDAK

V torek, 18. 12. 2018, je bil za vse otroke in vzgojiteljice iz vrtca Čardak prav poseben dan. Od jutra smo nestrpno pričakovali prihod dobrega moža, dedka Mraza. S seboj je pripeljal vzgojiteljice, ki so odigrale prisrčno dramsko predstavo o Mojci iz majhne vasi. Mojca je bila sicer na začetku predstave žalostna, ker se ni noben od ostalih otrok želel igrati z njo, a je dobra vila poskrbela, da se je to spremenilo. Tako se je zgodba končala srečno, z dobro voljo in veliko iskrenega otroška smeha. Naš smeh in ploskanje sta bila tako glasna, da ju je slišal celo dedek Mraz in s seboj pripeljal veliko daril. Ko smo mu vsi skupaj zapeli nekaj pesmi o zimi in dedku Mrazu, smo mu še obljubili, da bomo v prihodnjem letu zelo prijazni tako doma kot v vrtcu, da bomo pospravljali igrače in si vestno umivali zobe. Z obljubami je bil dedek Mraz zadovoljen, zato je vsaki skupini podaril veliko darilo. Dobremu možu smo se zahvalili za darila in se z navdušenjem odpravili v igralnice, kjer smo se igrali z novimi igrami in igračami. Vzgojiteljicam se zahvaljujemo za zelo lepo predstavo, dedku Mrazu pa želimo srečno pot domov in nasvidenje spet drugo leto.

 

Strokovni tim vrtca na Čardaku.

 

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost