Priprave na norčave dneve

Začele so se že na debeli četrtek, ko je pustno društvo Presta Črnomelj prevzelo oblast občine in najslajši dan v letu. Dan ko se tradicionalno sladkamo s krofi. Tudi otroci in vzgojiteljice iz skupin Sončki in Žogice smo se. Ker pa smo želele otrokom predstaviti še potek peke krofov in kje jih dobimo kadar si jih zaželimo, smo otroke naslednji dan odpeljale do nam najbližje pekarne. Pekarne Krajcar. Gospod Goran nas je z veseljem sprejel in nas popeljali skozi pekarno. Podaril nam je tudi polno škatlo sveže pečenih krofov s katerimi smo se kasneje posladkali v vrtcu. V zahvalo mu je vsaka skupina podarila majhno pozornost, katera bo krasila pekarno te dni. Zahvaljujemo se Pekarni Krajcar za sprejem in krofe. 


Vzgojiteljice in otroci iz skupin Sončki in Žogice

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost