PROJEKT “ZDRAVJE V VRTCU” – nalepka

Po 8. letih si je naš vrtec spet “prislužil” nalepko Zdravje v vrtcu 2022/23. V želji, da se naš vrtec oblikuje v zdravo in varno okolje, s katerim pozitivno vplivamo na pomen dobrega počutja in zdravja v celotni družbi, smo se v tem šolskem letu zopet vključili v projekt »ZDRAVJE V VRTCU«. Projekt je podprt s strani Nacionalnega inštituta za javno zdravje in je usmerjen v vse ciljne skupine v vrtcu: vzgojitelje, otroke in starše. Z domiselnimi in zanimivimi vsebinami spodbujamo otroke, da se odločajo za zdrav način življenja.

Ob zaključku šolskega leta so vzgojiteljice pripravile letna poročila po oddelkih o vsakodnevnih dejavnostih, ki prispevajo k zdravju v vrtcu. Vrtec si je na osnovi izpolnjenih kriterijev pridobil nalepko Zdravje v vrtcu in potrdilo o sodelovanju v programu.

Čestitke vsem sodelujočim 🙂

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost