SEPTEMBRSKI ŽIV-ŽAV PRI ZAJČKIH

Otroci iz skupine Zajčki, enote Majer, smo uspešno, nasmejano, razigrano in, na začetku tudi jokajoče, prebrodili uvajalni mesec v vrtcu. Začetno krizico smo uspešno nadomestili z vožnjo v vozičku po okolici Majerja, z bivanjem na velikem igrišču za vrtcem, kjer smo absolutno uživali na igralih in sončku, v raznovrstnih športnih in gibalnih izzivih. Raziskovali smo okolico vrtca, čebljali in mahali stricom in tetam, ki so nas bili vsakič zelo veseli, kljub temu, da smo jih zmotili pri balinanju. Tudi igra v igralnici je bila vsak dan bolj bogata, vse pogosteje smo bili deležni nasmehov na obrazih, sprostili smo se toliko, da že ušpičimo tudi kakšno lumparijo. Imamo se radi, uživamo v družbi drug drugega in naj tako ostane. Konec meseca pa smo že resno vzeli zadolžitev in prispevali svoj delež pri dekoraciji vrtca.

 Zajčki z Barbaro in Sandro vam mahamo iz Majerja in vam želimo lepe dni še naprej. 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost