Zmaga za najboljšo fotografijo v sklopu projekta Simbioza giba

V letošnjem šolskem letu smo prvič sodelovali v projektu Simbioza giba, v okviru katerega smo v septembru in oktobru organizirali pohode s starši za skupine otrok starih 3-6 let. Za mlajše otroke pa v januarju in februarju potekajo gibalne dejavnosti s starši v vrtčevski telovadnici na Čardaku.

V sklopu projekta Simbioza giba smo prišli v ožji izbor 8 fotografij in tudi zmagali. Fotografija je bila narejena na pohodu otrok in staršev iz skupine Lisičke iz enote: Loka – stari del. Hvala vsem, ki ste glasovali za našo fotografijo, saj smo si z zmago zaslužili predstavo, ki smo si jo danes, 21. 1. 2020, ogledali otroci iz skupin II. starostnega obdobja v enoti Loka in Čardak ter polaroidni fotoaparat.

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost