ZABAVA V PIŽAMAH

Muce smo koomaj dočakali dan, ki se ne zgodi vsak dan. Zabavo v pižamah! Kakšno veselje, sreča, vznemirjenje in pogum pomeni spati v vrtcu. Ko smo se od staršev poslovili, smo se takoj odpravili v lov za skritim zakladom. Namigi so nas odpeljali vse do Grička, kjer smo ga tudi našli! Veseli in zadovoljni smo se vrnili nazaj v vrtec, kjer nas je čakala večerja. Kako drugačen in posebno dober je že tako odličen carski praženec, ki ga ješ za večerjo! Sledila je zabava, ples in petje ob igranju harmonike naše Tine. Presenetilo nas je tudi voščilo za dobro  Zabavo v pižamah iz Radia Krka. Seveda brez igre ni šlo. Precej utrujeni od že tako pestrega dopoldneva, smo se počasi, a zanesljivo odpravili spat. Bili smo zelo pogumni, predvsem pa veseli, da smo bili del tega nepozabnega dogodka.
Muce z Barbaro, Janijem in Tino. 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost